Inteligentny dom w już istniejącym budynku !

Zapraszamy do zapoznania się z tą nowoczesną technologią dołączamy interesujący filmik !

Firma ITgoo oferuje inteligentną instalację umożliwiającą sterowanie: alarmem czy też monitoringiem, bramą automatyczną, elektrycznie sterowanymi roletami i praktycznie wszystkimi urządzeniami, można ją zastosować nie tylko w nowych obiektach, ale także w już istniejących budynkach. Dzięki FIBARO, inteligentna automatyka stała się standardem wyposażenia nawet zabytkowych obiektów.

FIBARO jest systemem, który potrafi zapewnić użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo, ale też oszczędności:

  • instalacja nie wymaga przeróbek w infrastrukturze domu;
  • oprogramowanie umożliwiające łatwy dostęp i zdalne zarządzanie za pomocą komputera, telefonu komórkowego, tabletu z dowolnego miejsca na ziemi.

Na rynku dostępnych jest wiele podobnych rozwiązań, jak na przykład standard KNX. Wymaga on jednak instalacji w domu kilometrów kabli. Montaż takich systemów trzeba przewidzieć, więc decyzję o ich zakupie należy podjąć podczas budowy domu, w przeciwnym wypadku wykonanie takiej instalacji wiązałoby się z kosztownym remontem generalnym.

Instalując moduły FIBARO nie jest istotne, czy już skończyłeś budowę, czy jesteś na etapie wyposażania i urządzania Twojego domu lub mieszkania, które stoi już od kilkunastu lat. Dzięki systemowi bezprzewodowemu oszczędzasz na kosztach związanych z wykonaniem instalacji. Nie trzeba też rozkuwać ścian, by zainstalować przewody. W systemie FIBARO można wykonywać dowolne modyfikacje, wykorzystując do tego bardzo intuicyjny interfejs.

https://www.youtube.com/watch?v=Vs9bKD7lRR4

Gwarantujemy jakość, pozytywne rezultaty i niskie ceny !